-
Biologische Medjool dadels uit Palestina Karamellig-saftig direkt aus Palästina, in zwei klaren Qualitätsstufen.
- Normale prijs
- Vanaf €4,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€0,00 - Vanaf €4,90
- Eenheidsprijs
- €24,90 per kg
Organic Choice Medjool dadels uit Palestina – verse oogst, natuurlijk zoet Ontdek de luxe van de natuur met onze Choice Medjool-dadels uit Palestina - vers geoogst in zonovergoten Palestijnse dadelpalmbossen. ✔️Natuurlijk zoet – geen toegevoegde suikers of kunstmatige toevoegingen ✔️Onweerstaanbaar fruitig, karamelaroma ✔️ Sappige textuur in een natuurlijke mix van... -
Biologische Sukkari dadels Frische Rotab-Sukkari mit feiner Karamellnote, weich im Biss und besonders edel.
- Normale prijs
- €15,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €15,90
- Eenheidsprijs
- €21,20 per kg
Biologische Premium Rutab Sukkari dadels 100% biologisch en puur: volledig natuurlijk en vrij van toevoegingen Rechtstreeks van Al Qasim, Saoedi-Arabië: vers (Rutab) uit vruchtbare streken Karamelachtig en nootachtig: unieke, zoete smaak met een lichte hint van karamel Veelzijdig: Ideaal als tussendoortje, in smoothies, muesli's of als natuurlijk zoetmiddelalternatief Huidige oogst:... -
Biologische Ajwa dadels Die traditionsreichen Propheten-Datteln aus Medina, mild-würzig und besonders geschätzt.
- Normale prijs
- €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€24,90 - €19,90
- Eenheidsprijs
- €22,11 per kg
Biologische Ajwa dadels – de edele vruchten uit Medina De “Profeet Date” met een unieke smaak Ajwa dadels zijn een van de mooiste en meest gewilde dadelsoorten ter wereld. Deze bijzondere vruchten komen vandaan Medina, Saoedi-Arabië, en worden al eeuwenlang gewaardeerd – vanwege hun zoete, karamelachtige smaak en hun culturele... -
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Kräftig-würzig und dunkel, direkt vom Imker aus der Pfalz.
- Normale prijs
- €14,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €14,90
- Eenheidsprijs
- €29,80 per kg
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Sterke, aromatische honing met een karaktervolle toon Onze tamme kastanjehoning komt uit de Pfalz en kenmerkt zich door zijn sterke aroma, zijn donkere kleur en zijn onmiskenbare smaak. De combinatie van kruidige, licht bittere en moutige tonen maakt het een bijzondere honingspecialiteit voor liefhebbers van... -
Zwarte komijnolie Ethiopisch Bis zu +4100 TQ, ungefiltert und kaltgepresst: unser intensivstes Öl.
- Normale prijs
- Vanaf €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €19,90
- Eenheidsprijs
- €151,60 per l
De zuiverste zwarte komijnolie, gemaakt van de beste Ethiopische zwarte komijnzaden. Ongefilterd, koudgeperst en natuurlijk – voor een bijzonder intense smaakbeleving en een compleet aanbod aan voedingsstoffen. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x 250 ml x 500 ml. Traditie ontmoet de hoogste kwaliteit Zwarte komijnolie heeft een geschiedenis die... -
Zwarte komijnoliecapsules Ethiopisch Mit +3000 TQ, geschmacksneutral und einfach zu dosieren.
- Normale prijs
- €36,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €36,90
- Eenheidsprijs
- €341,67 per kg
De onze Zwarte komijnoliecapsules bevatten pure, koudgeperste zwarte komijnolie van hoge kwaliteit Ethiopisch zwart komijnzaad (Nigella sativa). In de onze Productie van olie De olie wordt bijzonder voorzichtig verwerkt en bijvoorbeeld in veganistische capsules afgevuld smaakloze, praktische toepassing. Waarom onze zwarte komijnoliecapsules? ✔ Pure zwarte komijnolie uit Ethiopische Nigella sativa-zaden... -
Zwarte komijnolie Ethiopisch gefilterd Bis zu +4100 TQ, natürlich gefiltert für einen milderen Geschmack.
- Normale prijs
- Vanaf €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €19,90
- Eenheidsprijs
- €151,60 per l
Hoogwaardige zwarte komijnolie gemaakt van pure Nigella sativa, rechtstreeks uit de beste teeltgebieden in Ethiopië. Door zachte koude persing blijven de natuurlijke ingrediënten behouden. Dankzij natuurlijke filtratie krijg je een olie met een mildere smaak - perfect voor dagelijks gebruik. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x 250 ml x... -
Rauwe bloesemhoning uit Baden Württemberg Regionaler Honig, ungefiltert und unbehandelt, cremig gerührt.
- Normale prijs
- Vanaf €3,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €3,90
- Eenheidsprijs
- €23,80 per kg
Bloemenhoning uit Baden-Württemberg Regionale bloesemhoning van de Duitse bijenteelt Onze bloemenhoning komt uit Baden-Württemberg en wordt verkregen van regionale imkers. De bijen verzamelen nectar van een verscheidenheid aan bloeiende planten, waardoor een mild en evenwichtig aroma ontstaat. De honing wordt na de oogst zorgvuldig verwerkt en zonder toevoegingen gebotteld. Zo... -
Biologische Safawi dadels Wie Ajwa, nur größer & fleischiger – 100 % Bio.
- Normale prijs
- €16,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€19,90 - €16,90
- Eenheidsprijs
- €18,78 per kg
Biologische Safawi dadels – het grote, vlezige zusje van Ajwa Qua smaak en uiterlijk lijkt het erg op Ajwa – wie van Ajwa houdt, zal van Safawi houden Groter dan Ajwa: maat M–L, terwijl Ajwa vooral groot is S heeft Bijzonder vlezig, zacht en sappig – meer bite, meer fruit... -
Zwarte komijn in honing Regionaler Blütenhonig mit äthiopischem Schwarzkümmel.
- Normale prijs
- €24,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€24,90 - €24,90
- Eenheidsprijs
- €51,88 per kg
Zwarte komijn in honing (480 g) Bloemenhoning met 7% gemalen zwarte komijn Twee traditionele natuurproducten gecombineerd in één glas: regionale Duitse bloesemhoning en fijngemalen zwarte komijn (Nigella sativa) uit Ethiopië. Onze zwarte komijn in honing is zorgvuldig met de hand gemaakt. De milde, bloemige smaak van bloemenhoning harmonieert met de... -
Mengsel van zwarte komijn en manuka 700+ MGO trifft Schwarzkümmel: unsere traditionelle Mischung (210g).
- Normale prijs
- €67,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €67,90
- Eenheidsprijs
- €323,33 per kg
Manuka-mix van zwarte komijn Bereiding van Manukahoning en zwarte komijn Een bijzondere combinatie van Manukahoning uit Nieuw-Zeeland en fijngemalen zwarte komijnzaad (Nigella sativa) uit Ethiopië. Het zwarte komijn-Manuka mengsel combineert de karakteristieke toon van Manuka honing met het kruidige aroma van zwarte komijn en biedt een unieke smaakervaring voor dagelijks... -
Manukahoning 700+ MGO Echter neuseeländischer Manuka mit zertifiziertem 700+ MGO (250g).
- Normale prijs
- €64,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €64,90
- Eenheidsprijs
- €259,60 per kg
Manukahoning +700 MGO (250 g) Manukahoning uit Nieuw-Zeeland met in het laboratorium getest MGO-gehalte Onze Manukahoning komt uit Nieuw-Zeeland en kenmerkt zich door zijn karakteristieke, krachtige smaak en een laboratorium getest MGO-gehalte van minimaal 700 mg/kg. Elke batch wordt onafhankelijk geïnspecteerd om de kwaliteit en authenticiteit van de honing te... -
Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild Mild und naturbelassen, ungefiltert und kaltgepresst: der sanfte Einstieg.
- Normale prijs
- Vanaf €9,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €9,90
- Eenheidsprijs
- €99,00 per l
De onze Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild komt uit gecontroleerde biologische teelt van Nigella sativa in Egypte. Het maakt indruk met zijn kenmerkende aroma en aangenaam milde smaak - ideaal voor iedereen die puur of in de keuken van zwarte komijnolie wil genieten. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x... -
Olijfolie Spaans Fruchtig-frische Arbequina aus Katalonien, extra nativ und in Kleinchargen gepresst.
- Normale prijs
- Vanaf €24,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €24,90
- Eenheidsprijs
- €18,98 per l
Premium Arbequina olijfolie - extra vierge, ambachtelijk uit Spanje Voor echte smaak en sociale verantwoordelijkheid De onze Arbequina extra vergine olijfolie staat voor authentiek vakmanschap en de hoogste kwaliteit. De olijven komen uit traditionele teeltgebieden in Catalonië, worden zacht koudgeperst (0,1–0,4 % het is een van de beste in zijn... -
Rauwe acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, hell und lange flüssig -von Imkern aus Baden-Württemberg.
- Normale prijs
- €13,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€15,90 - €13,90
- Eenheidsprijs
- €27,80 per kg
Acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, helder en natuurlijk zoet Onze acaciahoning uit Baden-Württemberg maakt indruk met zijn bijzonder milde smaak, zijn lichtgouden kleur en zijn lange vloeibare consistentie. Dankzij het delicate aroma is het ideaal voor iedereen die van subtiele en veelzijdige honing houdt. Waarom onze acaciahoning? ✔ Van regionale bijenteelt...
There are 39 Page(s) and article(s) for 'data*'
-
Biologische Medjool dadels uit Palestina
Organic Choice Medjool dadels uit Palestina – verse oogst, natuurlijk zoet Ontdek de luxe van de natuur met onze Choice Medjool-dadels...Weergave product -
Biologische Sukkari dadels
Biologische Premium Rutab Sukkari dadels 100% biologisch en puur: volledig natuurlijk en vrij van toevoegingen Rechtstreeks van Al Qasim, Saoedi-Arabië: vers...Weergave product -
Biologische Ajwa dadels
Biologische Ajwa dadels – de edele vruchten uit Medina De “Profeet Date” met een unieke smaak Ajwa dadels zijn een van...Weergave product -
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Sterke, aromatische honing met een karaktervolle toon Onze tamme kastanjehoning komt uit de Pfalz en kenmerkt...Weergave product -
Zwarte komijnolie Ethiopisch
De zuiverste zwarte komijnolie, gemaakt van de beste Ethiopische zwarte komijnzaden. Ongefilterd, koudgeperst en natuurlijk – voor een bijzonder intense smaakbeleving...Weergave product -
Zwarte komijnoliecapsules Ethiopisch
De onze Zwarte komijnoliecapsules bevatten pure, koudgeperste zwarte komijnolie van hoge kwaliteit Ethiopisch zwart komijnzaad (Nigella sativa). In de onze Productie...Weergave product -
Zwarte komijnolie Ethiopisch gefilterd
Hoogwaardige zwarte komijnolie gemaakt van pure Nigella sativa, rechtstreeks uit de beste teeltgebieden in Ethiopië. Door zachte koude persing blijven de...Weergave product -
Rauwe bloesemhoning uit Baden Württemberg
Bloemenhoning uit Baden-Württemberg Regionale bloesemhoning van de Duitse bijenteelt Onze bloemenhoning komt uit Baden-Württemberg en wordt verkregen van regionale imkers. De...Weergave product -
Biologische Safawi dadels
Biologische Safawi dadels – het grote, vlezige zusje van Ajwa Qua smaak en uiterlijk lijkt het erg op Ajwa – wie...Weergave product -
Zwarte komijn in honing
Zwarte komijn in honing (480 g) Bloemenhoning met 7% gemalen zwarte komijn Twee traditionele natuurproducten gecombineerd in één glas: regionale Duitse...Weergave product -
Mengsel van zwarte komijn en manuka
Manuka-mix van zwarte komijn Bereiding van Manukahoning en zwarte komijn Een bijzondere combinatie van Manukahoning uit Nieuw-Zeeland en fijngemalen zwarte komijnzaad...Weergave product -
Manukahoning 700+ MGO
Manukahoning +700 MGO (250 g) Manukahoning uit Nieuw-Zeeland met in het laboratorium getest MGO-gehalte Onze Manukahoning komt uit Nieuw-Zeeland en kenmerkt...Weergave product -
Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild
De onze Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild komt uit gecontroleerde biologische teelt van Nigella sativa in Egypte. Het maakt indruk met...Weergave product -
Olijfolie Spaans
Premium Arbequina olijfolie - extra vierge, ambachtelijk uit Spanje Voor echte smaak en sociale verantwoordelijkheid De onze Arbequina extra vergine olijfolie...Weergave product -
Rauwe acaciahoning uit Baden-Württemberg
Acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, helder en natuurlijk zoet Onze acaciahoning uit Baden-Württemberg maakt indruk met zijn bijzonder milde smaak, zijn lichtgouden...Weergave product -
Bestseller-set
Bestsellerset: Ethiopische zwarte komijnolie, bloemenhoning & biologische Medjool-dadels Deze exclusieve set combineert drie hoogwaardige natuurproducten die perfect met elkaar harmoniëren. Dit...Weergave product -
Omega-3 visolie
Omega 3 capsules – hooggeconcentreerde visolie met EPA & DHA Belangrijk is niet alleen het visoliegehalte, maar ook de concentratie van...Weergave product -
Zwarte komijn Aleppo zeep
Aleppozeep met zwarte komijn – traditie ontmoet zorg Zachte reiniging voor gezicht, lichaam en haar. Ervaar de traditionele kunst van het...Weergave product -
Bacterieel cultuurcomplex (probiotica)
Bacterieel Cultuurcomplex – 12 stammen met gerichte afgifte Veel levende culturen zijn al aangetast door maagzuur. Onze HPMC-capsule met verlengde afgifte...Weergave product -
Ethiopische zwarte komijn
Ervaar de fascinatie van echt zwart komijnzaad: Onze zaden komen rechtstreeks uit Ethiopië, het land van herkomst van de “zwarte karwij”....Weergave product -
Originele Aleppozeep
Originele Aleppo zeep – traditionele verzorging voor iedere huid Onze originele Aleppo-zeep wordt in Syrië gemaakt volgens een eeuwenoud recept en...Weergave product -
Premium Shilajit-hars
Shilajithars - premium kwaliteit uit de Himalaya (India) Onze Shilajit komt uit de hoge bergen van de Indiase Himalaya en is...Weergave product -
Manuka & Zwarte Komijn Set
Manuka & Zwarte Komijn Set – Puur natuur voor jouw genot Deze set combineert twee uitzonderlijke natuurproducten: die van ons Manuka-mix...Weergave product -
MSM-poeder
MSM-poeder – organische zwavel van de hoogste zuiverheid (≥ 99,9%) Methylsulfonylmethaan (MSM) is een natuurlijk voorkomende organische zwavelverbinding. Ons MSM-poeder bestaat...Weergave product -
Vitamine D3 + K2 druppels
Vitamine D3 + K2 druppels – 1000 IE voor de dagelijkse basisvoorziening Onze Vitamine D3 + K2 druppels leveren 1000 IE...Weergave product -
Energie- en focusset
Natuurlijke Producten Set – Olie • Shilajit • Honing (+ gratis zaden) Deze set combineert drie hoogwaardige natuurlijke producten: koudgeperste zwarte...Weergave product -
Magnesiumcitraat
Magnesiumcitraatcapsules – zeer biologisch beschikbaar magnesium Magnesiumcitraat is een organische magnesiumverbinding die het lichaam gemakkelijk kan opnemen. Onze capsules leveren 90...Weergave product -
Biologische Italiaanse olijfolie
Biologische extra vierge olijfolie uit Italië – Frantoio, Leccino & Ogliarola De onze Biologische extra vergine olijfolie uit Italië combineert drie...Weergave product -
Het grote zwarte komijnhandboek (e-boek · 39 pagina's · PDF)
Het grote zwarte komijnhandboek - uw uitgebreide kennisgids (39 pagina's, PDF) De kennis die je echt nodig hebt over zwarte komijn...Weergave product -
Multicomplex + Ginseng
Multi Complex + Ginseng – 12 vitaminen, 7 mineralen en rode ginseng Multi Complex combineert 12 essentiële vitamines, 7 mineralen en...Weergave product -
Zink 15 mg uit zinkpicolinaat
Zink is een essentieel sporenelement dat uw lichaam niet zelf kan aanmaken en dat u dagelijks via uw dieet moet binnenkrijgen....Weergave product -
Olijfolie Palestina
Olijfolie uit Palestina – 750 ml, koudgeperst, extra vierge Geniet van de rijke, zachte smaak van onze koudgeperste extra vierge olijfolie...Weergave product -
OPC-complex
OPC Complex – polyfenolcomplex uit zeven natuurlijke bronnen OPC-complex combineert zeven zorgvuldig geselecteerde plantaardige stoffen in één capsule: druivenpitextract, pijnboomschorsextract, boekweitzaadextract,...Weergave product -
Immuunsysteem ingesteld
Zwarte Komijnset – Olie • Zwarte Komijn in Honing • Grapefruitzaadextract Deze set combineert drie populaire natuurproducten die elkaar goed aanvullen:...Weergave product -
Boswellia (wierook)complex
Boswellia (wierook)complex + MSM Dit complex combineert twee plantaardige of organische componenten: Boswellia serrata-extract, gestandaardiseerd op 70% boswellinezuur, en methylsulfonylmethaan (MSM)...Weergave product -
Co-enzym Q10 (ubiquinon) 100 mg
Co-enzym Q10 is een vitamine-achtige, endogene stof die van nature in vrijwel al onze cellen voorkomt. Onze Q10 biedt u 100...Weergave product -
IJzerbisglycinaatcapsules
IJzercapsules – 21 mg ijzer uit ijzerbisglycinaat (150% NRV) IJzerbisglycinaat is een gechelateerde ijzerverbinding: het ijzer is gebonden aan twee glycinemoleculen,...Weergave product -
Gewenst setje
Bouw je set - en sla op elk product. Zo eenvoudig is het: 1. Kies uw producten - vrij combineerbaar uit het gehele assortiment....Weergave product -
Aleppo zepen in een set
Aleppo zeepset (4 stuks) – traditie en zorg gecombineerd Voor huid en haar – 100% natuurlijk, handgekookt en zonder synthetische toevoegingen...Weergave product



























