-
Zwarte komijn in honing Regionaler Blütenhonig mit äthiopischem Schwarzkümmel.
- Normale prijs
- €24,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€24,90 - €24,90
- Eenheidsprijs
- €51,88 per kg
Zwarte komijn in honing (480 g) Bloemenhoning met 7% gemalen zwarte komijn Twee traditionele natuurproducten gecombineerd in één glas: regionale Duitse bloesemhoning en fijngemalen zwarte komijn (Nigella sativa) uit Ethiopië. Onze zwarte komijn in honing is zorgvuldig met de hand gemaakt. De milde, bloemige smaak van bloemenhoning harmonieert met de... -
Mengsel van zwarte komijn en manuka 700+ MGO trifft Schwarzkümmel: unsere traditionelle Mischung (210g).
- Normale prijs
- €67,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €67,90
- Eenheidsprijs
- €323,33 per kg
Manuka-mix van zwarte komijn Bereiding van Manukahoning en zwarte komijn Een bijzondere combinatie van Manukahoning uit Nieuw-Zeeland en fijngemalen zwarte komijnzaad (Nigella sativa) uit Ethiopië. Het zwarte komijn-Manuka mengsel combineert de karakteristieke toon van Manuka honing met het kruidige aroma van zwarte komijn en biedt een unieke smaakervaring voor dagelijks... -
Manukahoning 700+ MGO Echter neuseeländischer Manuka mit zertifiziertem 700+ MGO (250g).
- Normale prijs
- €64,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €64,90
- Eenheidsprijs
- €259,60 per kg
Manukahoning +700 MGO (250 g) Manukahoning uit Nieuw-Zeeland met in het laboratorium getest MGO-gehalte Onze Manukahoning komt uit Nieuw-Zeeland en kenmerkt zich door zijn karakteristieke, krachtige smaak en een laboratorium getest MGO-gehalte van minimaal 700 mg/kg. Elke batch wordt onafhankelijk geïnspecteerd om de kwaliteit en authenticiteit van de honing te... -
Rauwe bloesemhoning uit Baden Württemberg Regionaler Honig, ungefiltert und unbehandelt, cremig gerührt.
- Normale prijs
- Vanaf €3,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €3,90
- Eenheidsprijs
- €23,80 per kg
Bloemenhoning uit Baden-Württemberg Regionale bloesemhoning van de Duitse bijenteelt Onze bloemenhoning komt uit Baden-Württemberg en wordt verkregen van regionale imkers. De bijen verzamelen nectar van een verscheidenheid aan bloeiende planten, waardoor een mild en evenwichtig aroma ontstaat. De honing wordt na de oogst zorgvuldig verwerkt en zonder toevoegingen gebotteld. Zo... -
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Kräftig-würzig und dunkel, direkt vom Imker aus der Pfalz.
- Normale prijs
- €14,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €14,90
- Eenheidsprijs
- €29,80 per kg
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Sterke, aromatische honing met een karaktervolle toon Onze tamme kastanjehoning komt uit de Pfalz en kenmerkt zich door zijn sterke aroma, zijn donkere kleur en zijn onmiskenbare smaak. De combinatie van kruidige, licht bittere en moutige tonen maakt het een bijzondere honingspecialiteit voor liefhebbers van... -
Rauwe acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, hell und lange flüssig -von Imkern aus Baden-Württemberg.
- Normale prijs
- €13,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€15,90 - €13,90
- Eenheidsprijs
- €27,80 per kg
Acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, helder en natuurlijk zoet Onze acaciahoning uit Baden-Württemberg maakt indruk met zijn bijzonder milde smaak, zijn lichtgouden kleur en zijn lange vloeibare consistentie. Dankzij het delicate aroma is het ideaal voor iedereen die van subtiele en veelzijdige honing houdt. Waarom onze acaciahoning? ✔ Van regionale bijenteelt...
Honing
Honing - vloeibaar goud uit de natuur
Beste honingliefhebbers en kenners,
Laat u betoveren door de zoete variatie van ons honingassortiment! Wij hebben echte natuurschatten voor u samengesteld: van exotische specialiteiten tot lokale klassiekers.
Manukahoning: De superfoodster uit Nieuw-Zeeland
Onze Manukahoning is de allrounder onder de honingsoorten. Met zijn sterke smaak en bijzondere eigenschappen is het meer dan alleen een spread:
1. Manukahoning 700+ MGO: De krachtpatser
Er is veel aan de hand met deze honing! Met zijn hoge MGO-gehalte is het een echte krachtpatser.
2. Manuka Honing 700+ MGO met zwarte komijn: De dreamteamcombinatie
Hier ontmoet Manuka zwarte komijn - samen zijn ze onverslaanbaar!
Regionale honing: liefde voor thuis in een glas
Onze regionale honingen brengen een stukje thuis op uw ontbijttafel:
1. Bloemenhoning: De alleskunner
Zacht en heerlijk - de perfecte metgezel voor elke sandwich.
2. Boshoning: De wilde
Sterk en kruidig - breng de smaak van het bos in uw keuken.
3. Kastanje honing: Het karakterhoofd
Intens en uniek - niet voor zwakke smaakpapillen!
Al onze honing is echte natuurhoning:
- 100% natuurlijk, geen franje
- Met liefde geselecteerd en streng gecontroleerd
- Vrij van kunstmatige rommel
Of je nu je thee wilt zoeten, je muesli wat pittiger wilt maken of gewoon wilt snacken met een lepel - onze honing kan het allemaal! Ze zijn niet alleen lekker, maar ook nog eens goed voor je.
Dus waar wacht je nog op? Dompel jezelf onder in de gouden wereld van honing en laat je verrassen door de diversiteit. Je smaakpapillen zullen je dankbaar zijn!






















