-
Zwarte komijnolie Ethiopisch Bis zu +4100 TQ, ungefiltert und kaltgepresst: unser intensivstes Öl.
- Normale prijs
- Vanaf €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €19,90
- Eenheidsprijs
- €151,60 per l
De zuiverste zwarte komijnolie, gemaakt van de beste Ethiopische zwarte komijnzaden. Ongefilterd, koudgeperst en natuurlijk – voor een bijzonder intense smaakbeleving en een compleet aanbod aan voedingsstoffen. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x 250 ml x 500 ml. Traditie ontmoet de hoogste kwaliteit Zwarte komijnolie heeft een geschiedenis die... -
Zwarte komijnolie Ethiopisch gefilterd Bis zu +4100 TQ, natürlich gefiltert für einen milderen Geschmack.
- Normale prijs
- Vanaf €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €19,90
- Eenheidsprijs
- €151,60 per l
Hoogwaardige zwarte komijnolie gemaakt van pure Nigella sativa, rechtstreeks uit de beste teeltgebieden in Ethiopië. Door zachte koude persing blijven de natuurlijke ingrediënten behouden. Dankzij natuurlijke filtratie krijg je een olie met een mildere smaak - perfect voor dagelijks gebruik. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x 250 ml x... -
Biologische Medjool dadels uit Palestina Karamellig-saftig direkt aus Palästina, in zwei klaren Qualitätsstufen.
- Normale prijs
- Vanaf €4,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€0,00 - Vanaf €4,90
- Eenheidsprijs
- €24,90 per kg
Organic Choice Medjool dadels uit Palestina – verse oogst, natuurlijk zoet Ontdek de luxe van de natuur met onze Choice Medjool-dadels uit Palestina - vers geoogst in zonovergoten Palestijnse dadelpalmbossen. ✔️Natuurlijk zoet – geen toegevoegde suikers of kunstmatige toevoegingen ✔️Onweerstaanbaar fruitig, karamelaroma ✔️ Sappige textuur in een natuurlijke mix van... -
Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild Mild und naturbelassen, ungefiltert und kaltgepresst: der sanfte Einstieg.
- Normale prijs
- Vanaf €9,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €9,90
- Eenheidsprijs
- €99,00 per l
De onze Biologische Zwarte Komijnolie Egyptisch Mild komt uit gecontroleerde biologische teelt van Nigella sativa in Egypte. Het maakt indruk met zijn kenmerkende aroma en aangenaam milde smaak - ideaal voor iedereen die puur of in de keuken van zwarte komijnolie wil genieten. Verkrijgbaar in drie maten: 100 ml x... -
Zwarte komijnoliecapsules Ethiopisch Mit +3000 TQ, geschmacksneutral und einfach zu dosieren.
- Normale prijs
- €36,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €36,90
- Eenheidsprijs
- €341,67 per kg
De onze Zwarte komijnoliecapsules bevatten pure, koudgeperste zwarte komijnolie van hoge kwaliteit Ethiopisch zwart komijnzaad (Nigella sativa). In de onze Productie van olie De olie wordt bijzonder voorzichtig verwerkt en bijvoorbeeld in veganistische capsules afgevuld smaakloze, praktische toepassing. Waarom onze zwarte komijnoliecapsules? ✔ Pure zwarte komijnolie uit Ethiopische Nigella sativa-zaden... -
Ethiopische zwarte komijn Ganze Samen, frisch gemahlen für Küche, Brot und Tee.
- Normale prijs
- Vanaf €3,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €3,90
- Eenheidsprijs
- €78,00 per kg
Ervaar de fascinatie van echt zwart komijnzaad: Onze zaden komen rechtstreeks uit Ethiopië, het land van herkomst van de “zwarte karwij”. Met die van haar intens, kruidig aroma Ze verfijnen gerechten en geven thee en smoothies een exotisch tintje. Wat ons zwarte komijnzaad bijzonder maakt Karakteristiek aroma: Zwarte komijn bevat... -
Rauwe bloesemhoning uit Baden Württemberg Regionaler Honig, ungefiltert und unbehandelt, cremig gerührt.
- Normale prijs
- Vanaf €3,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €3,90
- Eenheidsprijs
- €23,80 per kg
Bloemenhoning uit Baden-Württemberg Regionale bloesemhoning van de Duitse bijenteelt Onze bloemenhoning komt uit Baden-Württemberg en wordt verkregen van regionale imkers. De bijen verzamelen nectar van een verscheidenheid aan bloeiende planten, waardoor een mild en evenwichtig aroma ontstaat. De honing wordt na de oogst zorgvuldig verwerkt en zonder toevoegingen gebotteld. Zo... -
Biologische Sukkari dadels Frische Rotab-Sukkari mit feiner Karamellnote, weich im Biss und besonders edel.
- Normale prijs
- €15,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €15,90
- Eenheidsprijs
- €21,20 per kg
Biologische Premium Rutab Sukkari dadels 100% biologisch en puur: volledig natuurlijk en vrij van toevoegingen Rechtstreeks van Al Qasim, Saoedi-Arabië: vers (Rutab) uit vruchtbare streken Karamelachtig en nootachtig: unieke, zoete smaak met een lichte hint van karamel Veelzijdig: Ideaal als tussendoortje, in smoothies, muesli's of als natuurlijk zoetmiddelalternatief Huidige oogst:... -
Biologische Ajwa dadels Die traditionsreichen Propheten-Datteln aus Medina, mild-würzig und besonders geschätzt.
- Normale prijs
- €19,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€24,90 - €19,90
- Eenheidsprijs
- €22,11 per kg
Biologische Ajwa dadels – de edele vruchten uit Medina De “Profeet Date” met een unieke smaak Ajwa dadels zijn een van de mooiste en meest gewilde dadelsoorten ter wereld. Deze bijzondere vruchten komen vandaan Medina, Saoedi-Arabië, en worden al eeuwenlang gewaardeerd – vanwege hun zoete, karamelachtige smaak en hun culturele... -
Zwarte komijn in honing Regionaler Blütenhonig mit äthiopischem Schwarzkümmel.
- Normale prijs
- €24,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€24,90 - €24,90
- Eenheidsprijs
- €51,88 per kg
Zwarte komijn in honing (480 g) Bloemenhoning met 7% gemalen zwarte komijn Twee traditionele natuurproducten gecombineerd in één glas: regionale Duitse bloesemhoning en fijngemalen zwarte komijn (Nigella sativa) uit Ethiopië. Onze zwarte komijn in honing is zorgvuldig met de hand gemaakt. De milde, bloemige smaak van bloemenhoning harmonieert met de... -
Premium Shilajit-hars Premium Harz aus dem Himalaya, laborgeprüft und naturrein.
- Normale prijs
- €39,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €39,90
- Eenheidsprijs
- €1.330,00 per kg
Shilajithars - premium kwaliteit uit de Himalaya (India) Onze Shilajit komt uit de hoge bergen van de Indiase Himalaya en is een van de traditioneel gebruikte natuurlijke harsen. Het wordt zorgvuldig geëxtraheerd, geëxtraheerd en ultragefilterd. Natuurlijk, met een aardse, typische smaak, makkelijk te doseren. Samenstelling 100% pure Shilajit-hars met natuurlijk... -
Zwarte komijn Aleppo zeep Handgesiedet mit Oliven-, Lorbeer- und Schwarzkümmelöl, mild und pflegend.
- Normale prijs
- €14,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €14,90
- Eenheidsprijs
- €12,42 per 100g
Aleppozeep met zwarte komijn – traditie ontmoet zorg Zachte reiniging voor gezicht, lichaam en haar. Ervaar de traditionele kunst van het verzorgen in een stuk zeep. Onze handgekookte Aleppozeep met zwarte komijn combineert natuurlijke olijfolie, voedende laurierolie en fijngemalen zwarte komijndeeltjes tot een speciaal recept - ideaal voor de dagelijkse... -
Olijfolie Spaans Fruchtig-frische Arbequina aus Katalonien, extra nativ und in Kleinchargen gepresst.
- Normale prijs
- Vanaf €24,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- Vanaf €24,90
- Eenheidsprijs
- €18,98 per l
Premium Arbequina olijfolie - extra vierge, ambachtelijk uit Spanje Voor echte smaak en sociale verantwoordelijkheid De onze Arbequina extra vergine olijfolie staat voor authentiek vakmanschap en de hoogste kwaliteit. De olijven komen uit traditionele teeltgebieden in Catalonië, worden zacht koudgeperst (0,1–0,4 % het is een van de beste in zijn... -
Mengsel van zwarte komijn en manuka 700+ MGO trifft Schwarzkümmel: unsere traditionelle Mischung (210g).
- Normale prijs
- €67,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €67,90
- Eenheidsprijs
- €323,33 per kg
Manuka-mix van zwarte komijn Bereiding van Manukahoning en zwarte komijn Een bijzondere combinatie van Manukahoning uit Nieuw-Zeeland en fijngemalen zwarte komijnzaad (Nigella sativa) uit Ethiopië. Het zwarte komijn-Manuka mengsel combineert de karakteristieke toon van Manuka honing met het kruidige aroma van zwarte komijn en biedt een unieke smaakervaring voor dagelijks... -
Olijfolie Palestina Extra nativ und kaltgepresst, mit echter Herkunftsgeschichte aus dem "Heiligen Land"
- Normale prijs
- Vanaf €15,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€19,90 - Vanaf €15,90
- Eenheidsprijs
- €33,20 per l
Olijfolie uit Palestina – 750 ml, koudgeperst, extra vierge Geniet van de rijke, zachte smaak van onze koudgeperste extra vierge olijfolie uit Palestina - verkregen van de beste olijven uit het "Heilige Land". Premiumkwaliteit: extra vierge, zacht koud geperst om het aroma en het natuurlijke karakter te behouden Duurzaam geteeld:... -
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Kräftig-würzig und dunkel, direkt vom Imker aus der Pfalz.
- Normale prijs
- €14,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €14,90
- Eenheidsprijs
- €29,80 per kg
Tamme kastanjehoning uit de Pfalz Sterke, aromatische honing met een karaktervolle toon Onze tamme kastanjehoning komt uit de Pfalz en kenmerkt zich door zijn sterke aroma, zijn donkere kleur en zijn onmiskenbare smaak. De combinatie van kruidige, licht bittere en moutige tonen maakt het een bijzondere honingspecialiteit voor liefhebbers van... -
MSM-poeder Organischer Schwefel mit ≥99,9% Reinheit, laborgeprüft und ohne Zusätze.
- Normale prijs
- €22,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €22,90
- Eenheidsprijs
- €45,80 per kg
MSM-poeder – organische zwavel van de hoogste zuiverheid (≥ 99,9%) Methylsulfonylmethaan (MSM) is een natuurlijk voorkomende organische zwavelverbinding. Ons MSM-poeder bestaat uit ≥ 99,9% zuiver methylsulfonylmethaan - geen lossingsmiddelen, geen vrijvloeiende hulpmiddelen, geen additieven. Kristallijn wit poeder, oplosbaar in water. Samenstelling ingrediënt per 5 g (ca. 1 theelepel) %NRV* Methylsulfonylmethaan... -
OPC-complex Sieben Pflanzenstoffe plus Vitamin C: trägt zum Schutz der Zellen vor oxidativem Stress bei.
- Normale prijs
- €34,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €34,90
- Eenheidsprijs
- €698,00 per kg
OPC Complex – polyfenolcomplex uit zeven natuurlijke bronnen OPC-complex combineert zeven zorgvuldig geselecteerde plantaardige stoffen in één capsule: druivenpitextract, pijnboomschorsextract, boekweitzaadextract, appeldruivenfruitextract, trans-resveratrol en vitamine C en E. 35 mg OPC uit twee complementaire plantaardige bronnen per capsule - in een veganistische HPMC-capsule zonder onnodige toevoegingen. Samenstelling per capsule Druivenpitextract... -
Manukahoning 700+ MGO Echter neuseeländischer Manuka mit zertifiziertem 700+ MGO (250g).
- Normale prijs
- €64,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
- €64,90
- Eenheidsprijs
- €259,60 per kg
Manukahoning +700 MGO (250 g) Manukahoning uit Nieuw-Zeeland met in het laboratorium getest MGO-gehalte Onze Manukahoning komt uit Nieuw-Zeeland en kenmerkt zich door zijn karakteristieke, krachtige smaak en een laboratorium getest MGO-gehalte van minimaal 700 mg/kg. Elke batch wordt onafhankelijk geïnspecteerd om de kwaliteit en authenticiteit van de honing te... -
Rauwe acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, hell und lange flüssig -von Imkern aus Baden-Württemberg.
- Normale prijs
- €13,90
- Aanbiedingsprijs
- Normale prijs
-
€15,90 - €13,90
- Eenheidsprijs
- €27,80 per kg
Acaciahoning uit Baden-Württemberg Mild, helder en natuurlijk zoet Onze acaciahoning uit Baden-Württemberg maakt indruk met zijn bijzonder milde smaak, zijn lichtgouden kleur en zijn lange vloeibare consistentie. Dankzij het delicate aroma is het ideaal voor iedereen die van subtiele en veelzijdige honing houdt. Waarom onze acaciahoning? ✔ Van regionale bijenteelt...
Alle producten
Zwarte komijnolie
Van mild tot intens en rijk aan thymoquinone
Honing
Lokale honing en exotische honing
Olijfolie
Ontdek onze extra vierge olijfolie
Datums
Natuurlijk, zoet en gezond: onze dadels



























